Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna idealna do zabezpieczenia każdego samochodu Z WROCŁAWIA

Powłoki ochronne na lakier stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, przez co są przedmiotem pożądania przez każdego miłośnika swoich czterech kółek. Ochrona lakieru samochodowego jest bardzo ważna, aby auto posłużyło nam na wiele lat. Powłoka ochronna ma tę zaletę, że jest wyjątkowa trwała. Związana z zewnętrzną warstwą lakieru (tzw. klar) chroni go przed drobnymi zarysowaniami, wpływem czynników zewnętrznych (kwaśne deszcze), „żywicą z drzew” i odchodami ptasimi. Należy pamiętać, że powłoka ceramiczna nie chroni przed obtarciami parkingowymi czy zarysowaniem kluczem, natomiast lakier staje się mniej podatny na w/w ryzyka, niż bez niej.

Ponadto powłoka ceramiczna posiada właściwości silnie hydrofobowe, dzięki czemu woda nie wysycha na karoserii i nie pozostawia zacieków. Właściwości antykorozyjne to również jedna z zalet powłoki ceramicznej. Dodatkowo powłoka ceramiczna na samochód wydobywa głębie lakieru, ponieważ nabiera on bardziej efektownego wyglądu oraz staje się bardziej szklisty. Nasze powłoki ochronne na lakier samochodu to strzał w dziesiątkę dla każdego posiadacza swojego auta we Wrocławiu!

powłoka ceramiczna Wrocław
Powłoki ceramiczne Wrocław

POWŁOKA CERAMICZNA NA LAKIER W PROFESJONALNYM ZAKŁADZIE WE WROCŁAWIU

Dla większości właścicieli aut ich samochód jest wyjątkowy i każdy chciałby zapewnić jak najlepszą jego ochronę. Powłoka ceramiczna na lakier jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ samodzielne utrzymanie lakieru w odpowiedniej kondycji jest sporym wyzwaniem. To opcja szczególnie dla osób, które lubią dbać o doskonały wygląd swojego pojazdu. Powłoki ceramiczne tworzą gładką powierzchnię, która utrudnia przyleganie brudu, insektów i osadów drogowych. Dzięki temu posiadające je samochody są łatwiejsze do utrzymania w czystości, co ułatwia regularne mycie i konserwację.

Powłoka ceramiczna na auto jest obecnie najtrwalszą, znaną na całym świecie formą ochrony lakieru samochodowego. Jest ona stworzona dla osób wymagających, ponieważ położona na lakier przypomina szkło, a lakier jest o wiele bardziej odporny na zarysowania, kwaśne deszcze, sól drogową czy płowienie koloru. Powłoka polimerowa to szybsza i tańsza alternatywa dla powłoki ceramicznej. W naszym zakładzie we Wrocławiu pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

Jak dbać o samochód z założoną powłoką ceramiczną?

Należy pamiętać, że powłoka ceramiczna wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Auto z powłoką ceramiczną należy myć dedykowanymi środkami, aby zapobiec zmniejszeniu żywotności powłoki. Właściwa pielęgnacja ma wpływ na utrzymanie parametrów ochronnych i jej trwałość. Aby przeprowadzić bardziej szczegółowy detailing auta, musisz zaopatrzyć się w dobrej jakości kosmetyki samochodowe. Po aplikacji powłok ceramicznych / polimerowych należy pamiętać o ich konserwacji. W zależności od powłoki wykonujemy ją co 10 – 15 000 km lub raz w roku.

Czerwone auto oraz felgi podczas mycia
Powłoki ochronne Wrocław

Powłoki ochronne na lakier samochodu Wrocław

Istnieją trzy rodzaje ochrony lakieru w Twoim samochodzie – woski twarde, powłoki polimerowe oraz powłoki ceramiczne. Zaczynając od najtrwalszej, czyli powłoki ceramicznej, przez poziom średni ochrony lakieru, czyli powłokę polimerową, po najniższy poziom zabezpieczenia, czyli wosk twardy. Zabezpieczenie lakieru jest bardzo ważną kwestią, której nie powinno się bagatelizować. Najlepszą inwestycją będzie niewątpliwie powłoka ceramiczna. Jej cena zależy od kilku czynników, między innymi: czasu ochrony lakieru, wielkości samochodu czy aktualnego stanu powłoki lakierniczej. Dopieść swoje auto, przedłuż trwałość lakieru swojego samochodu właśnie z nami! Nasz zakład we Wrocławiu oferujący powłoki ceramiczne to miejsce stworzone dla Ciebie. Zrealizujemy wszystkie indywidualne zlecenia związane z kosmetyką i zabezpieczeniem Twojego samochodu.

Polecamy usługi

W tym się specjalizujemy

Mycie zewnętrzne

Sprzątanie wnętrza

Woski i powłoki ochronne

Serwis klimatyzacji

Ozonowanie wnętrza pojazdu

Odgrzybianie wnętrza pojazdu

Kompleksowy serwis opon

Wymiana, naprawa, przechowywanie i sprzedaż opon