Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna idealna do zabezpieczenia każdego samochodu!

Powłoki ochronne na lakier stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, przez co są przedmiotem pożądania przez każdego miłośnika swoich czterech kółek. Ochrona lakieru samochodowego jest bardzo ważna, aby auto posłużyło nam na wiele lat. Powłoka ochronna ma tą zaletę, że jest wyjątkowa trwała. Przez to, że tworzy grubą warstwę na lakierze, która chroni go przed najdrobniejszymi zarysowaniami. Należy pamiętać, że powłoka ceramiczna nie chroni przed obtarciami parkingowymi czy zarysowaniem kluczem, natomiast lakier i tak staje się o wiele twardszy, niż bez niej.

Powłoka ceramiczna Wrocław w szczególności ma właściwości hydrofobowe, dzięki czemu woda nie osiada na karoserii tylko po niej spływa. Właściwości antykorozyjne to równie zaleta powłoki ceramicznej na lakier. Dodatkowo powłoka ceramiczna na samochód wydobywa głębie lakieru, ponieważ nabiera on bardziej efektownego wyglądu oraz staje się bardziej szklisty. Nasze powłoki ochronne na lakier samochodu Wrocław to strzał w dziesiątkę dla każdego posiadacza swojego samochodu!

car_detaling.jpg
f-15049-spa-dla-twojego-samochodu-czym-jest-auto-detailing

Powłoka ceramiczna na lakier, czyli świetny wybór, aby służył nam na lata

Dla każdego właściciela własny samochód jest wyjątkowy, dlatego nic dziwnego, że chce zapewnić jego karoserii najlepszą ochronę. Powłoka ceramiczna na lakier jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ czasami utrzymanie lakieru w odpowiedniej kondycji jest sporym wyzwaniem.

Powłoka ceramiczna na auto jest obecnie najtrwalszą, znaną na całym świecie formą ochrony lakieru samochodowego. Jest ona stworzona dla osób wymagających, ponieważ położona na lakier przypomina szkło a lakier jest odporny na zarysowania, kwaśne deszcze, sól czy płowienie koloru. Powłoka polimerowa to szybka alternatywa dla powłoki ceramicznej. Można aplikować ją we własnym garażu – wystarczy spryskać lakier oraz wytrzeć puszystą mikrofibrą.

Jak dbać o samochód z założoną powłoką ceramiczną?

Należy pamiętać, że powłoka ceramiczna wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Auto z powłoką ceramiczną warto raz w tygodniu opłukać wodą, aby zapobiec nawarstwieniu się brudu, który pogarsza parametry ochronne. Aby przeprowadzić bardziej szczegółowy detailing auta musisz zaopatrzyć się w dobrej jakości kosmetyki samochodowe. Proces czyszczenia samochodu z powłoką ceramiczną należy zacząć od aplikacji aktywnej piany na jeszcze suche nadwozie, natomiast musisz spłukać ją jeszcze przed wyschnięciem. Z akcesoriów samochodowych przyda Ci się z pewnością ściereczka z mikrofibry.

car-wash-3960877 (2)

Powłoki ochronne na lakier samochodu Wrocław

Istnieją trzy rodzaje ochrony lakieru w Twoim samochodzie – woski twarde, powłoki polimerowe, oraz powłoki ceramiczne. Zaczynając od najtrwalszej, czyli powłoki ceramicznej, po poziom średni ochrony lakieru, czyli powłokę polimerową po najniższy poziom zabezpieczenia, czyli wosk twardy. Zabezpieczenie lakieru jest bardzo ważną kwestią, której nie powinno się bagatelizować. Powłoka ceramiczna cena zależy od kilku czynników, między innymi wielkości samochodu, miejsca, w których preparat ma być zastosowany czy aktualny stan powłoki lakierniczej. Przedłuż trwałość lakieru swojego samochodu właśnie z nami! Powłoki ceramiczne Wrocław to miejsce stworzone dla Ciebie.

Polecamy usługi

W tym się specjalizujemy
Mycie zewnętrzne
Sprzątanie wnętrza
Woski i powłoki ochronne
Serwis klimatyzacji
Ozonowanie wnętrza pojazdu
Odgrzybianie wnętrza pojazdu
Kompleksowy serwis opon
Wymiana, naprawa, przechowywanie i sprzedaż opon